КОМПОЗИТНІ БАСЕЙНИ
ПІДІБРАТИ БАСЕЙН
НАКРИТТЯ ДЛЯ БАСЕЙНУ
ПІДІБРАТИ НАКРИТТЯ
СПА БАСЕЙНИ
ПІДІБРАТИ СПА
Басейни waterpool - висока якість від виробника

Якщо ви відвідали нас, то безумовно цікавитеся тим, скільки коштує басейн і який варіант краще вибрати. Наша компанія спеціалізується на імпорті басейнів Luxe Pools, які отримали велику популярність. Дані вироби виготовляються за найсучаснішими технологіями композитного виробництва, з використанням керамічного шару, з матеріалів не роблять негативного впливу на людей та навколишнє середовище. Тому наші басейни підходять як для дорослих, так і для дітей. Крім того, у нас на стаціонарний басейн ціна доступна кожному, але про все по порядку.

Гарантія високої якості

Наша компанія пропонує купити басейн у Києві гарантуючи його відмінну якість. Це обумовлено тим, що на заводі виробнику здійснюється жорсткий контроль кожної виробничої ступені. Під контроль потрапляє і ретельна підготовка фахівців, що знижує кількість браку і, відповідно, собівартість виробництва. Це в свою чергу дозволяє пропонувати стаціонарні басейни ціною адекватної для такої якості продукту. Визначити нашу продукцію не складно, тому що кожен виріб має серійний номер, нанесений на чашу, що свідчить про приналежність виробництва фабрики Luxe Pools (Литва). Тому купити басейн у Києві литовського заводу виробника можна з гарантією якості, на що є відповідні сертифікати. Використовувані в виготовленні композитні матеріали відрізняються високою міцністю, що зумовило довговічність наших виробів.

Технологія виготовлення і монтаж

На стаціонарні басейни ціна доступна не тільки завдяки серійного виробництва, але і за рахунок оптимізації виробництва всіх процесів. Завдяки тому, що чаша басейнів Luxe Pools виготовляється в виробничих умовах, витримується весь технологічний ланцюжок. Перевага готового виробу полягає в тому, що для виконання монтажних робіт не потрібно замовляти будівельну бригаду, адже немає необхідності виконувати роботи, пов'язані з заливкою бетону, вузький арматури. Це дозволяє купити стаціонарний басейн з установкою під ключ, яка буде виконана в найкоротші терміни. Стінки чаші, виготовлені з композитних матеріалів, легко витримують навантаження від тиску грунту і води. Це пояснюється тим, що використовується десятіслойная технологія, включаючи керамічний шар, а також посилення ребрами жорсткості. Тому наші вироби не реагують на зміну температури і можуть експлуатуватися в умовах холодного клімату під відкритим небом. А в разі установки накриття на басейн, тобто павільйон, буде мінімізуватися використання хімії, а в холодну пору року температура води буде стабільна протягом доби. У павільйонах IPC (Чехія), які ми пропонуємо, використовується полікарбонат із захистом від ультрафіолетових променів, що також надає довговічності композитним басейнах Luxe Pools. Всі ці переваги говорять про те, що купити басейн у Києві від нашої компанії буде кращим рішенням. На питання, скільки коштує басейн, відповісти досить просто - спочатку визначаємося з чашею басейну, потім вважаємо мінімальний комплект обладнання для працездатності басейну, слідом підбираємо додаткове обладнання по фільтрації та дезінфекції води. І останній момент - це вибір водних атракціонів для басейну: протитечія, гідромасаж, каскади і т.д. Фінал - це вибір накриття на басейн (павільйон) і облагороджування площі навколо чаші - терасна дошка, керамічна плитка, бруківки.

Виберіть ваш колір води з басейном

 • 100% висока якість

  не тільки прийнятна ціна
 • Гарантія якості

  і всі сертифікати
 • прослужать не одне 10-тя

  при правильній експлуатації
 • Телефонуйте!

Галерея наших басейнів

  Залишилися питання?

  Заповніть форми і ми зв'яжемося з вами!  *Ваші контактні дані не будуть передані третім особам

  Головна


  Технологія виготовлення і монтаж


  На стаціонарні басейни ціна доступна не тільки завдяки серійного виробництва, але і за рахунок оптимізації виробництва всіх процесів. Завдяки тому, що чаша басейнів Luxe Pools виготовляється в виробничих умовах, витримується весь технологічний ланцюжок. Перевага готового виробу полягає в тому, що для виконання монтажних робіт не потрібно замовляти будівельну бригаду, адже немає необхідності виконувати роботи, пов’язані з заливкою бетону, вузький арматури. Це дозволяє купити стаціонарний басейн з установкою під ключ, яка буде виконана в найкоротші терміни. Стінки чаші, виготовлені з композитних матеріалів, легко витримують навантаження від тиску грунту і води. Це пояснюється тим, що використовується десятіслойная технологія, включаючи керамічний шар, а також посилення ребрами жорсткості. Тому наші вироби не реагують на зміну температури і можуть експлуатуватися в умовах холодного клімату під відкритим небом. А в разі установки накриття на басейн, тобто павільйон, буде мінімізуватися використання хімії, а в холодну пору року температура води буде стабільна протягом доби. У павільйонах IPC (Чехія), які ми пропонуємо, використовується полікарбонат із захистом від ультрафіолетових променів, що також надає довговічності композитним басейнах Luxe Pools. Всі ці переваги говорять про те, що купити басейн у Києві від нашої компанії буде кращим рішенням. На питання, скільки коштує басейн, відповісти досить просто – спочатку визначаємося з чашею басейну, потім вважаємо мінімальний комплект обладнання для працездатності басейну, слідом підбираємо додаткове обладнання по фільтрації та дезінфекції води. І останній момент – це вибір водних атракціонів для басейну: протитечія, гідромасаж, каскади і т.д. Фінал – це вибір накриття на басейн (павільйон) і облагороджування площі навколо чаші – терасна дошка, керамічна плитка, бруківки.

  Контакти


  Спасибо!
  Ваша заявка принята!

  Наши менеджеры свяжутся с вами в ближайшее время